Statusaktualisierungen aus der Community
KAraMelleSi → recis
:lol: tak to je dobre :lol: ale mas pravdu skoro svetci tu pisu po nemecky. tak mi povedz az by si sem tam nieco potreboval prelozit do nemciny alebo z nemciny uz sa trocha doruzumiem :D
22. Jul. 2010 21:32 Uhr
recis → KAraMelleSi
jasne ze sa rozpravam, lenze neviem nemecky a tu skoro seci nemecky pisu tak vlastne casto neviem o com je rec :D ale to je fuk ;)
21. Jul. 2010 09:58 Uhr
KAraMelleSi → recis
caukooo ;) , no uz som si myslela, ze sa tu so slovenkami vobec nerozpravas, ale tak ti odpustam :D .momentalne sa mam dobre a si uzivam to super teple pocasie :blink: a nabuduci vikend je love parada, rozmyslam, ze tam zbehnem, je to skoro za rohom, takze by som to mala vyuzit, aj ked to tam bude bohovsky preplnene. tak sa maj a zelam tiez pekny zbytok tyzda ;) :hello:
20. Jul. 2010 22:31 Uhr
recis → KAraMelleSi
ahoj, vdaka a promin az teraz som si vsimol tvoj minulorocny koment z 20.09.09, 15:54 na profile moc casto do tejto casti nechodim :))) ako sa mas? jj som z bratislavy inak teraz tu tolko dobreho techna uz ani nie je i ked sem tam sa najde nieco fajn. prajem pekny slnecny den z bratislavy :)
robo
robo
20. Jul. 2010 08:57 Uhr
Wistler → recis
http://usb.unitedsb.de/index.php?showtopic=151037 mal wieder was neues von mir Have Fun :hello:
26. Sep. 2009 14:28 Uhr
KAraMelleSi → recis
:hello: stale nad tym rozmyschlam :gruebel: .....ale pocuj, moze to byt, ze si zo slovenska a hovoris po slovensky???? ked tu uz je tvoj novy set z blavy? :lol: tak pekne pozdravujem do mojho byvaleho domova :witte: , skoda, ze ked som este bola na slovensku, som tam taketo techno party nikde nenasla :( . teraz by sa oplatilo zasa naspät prestahovat ;) , len kvoli tej hudbe :banga: :D
20. Sep. 2009 15:54 Uhr
KAraMelleSi → recis
:hello: schöner set, das du letztens gepostet hast ;) , wollte mir direkt auch die älteren runterladen, aber leider gehts nicht mehr :( . trotzdem wünsch dir schönen abend noch :D :hello:
16. Sep. 2009 21:51 Uhr



Anmelden
Registrieren
Diese Statusaktualisierung hat die maximale Anzahl an Antworten erreicht
