Zum Inhalt wechseln



- USB-Partner (Interessiert?) -

Statusaktualisierungen aus der Community


Foto

recis → KAraMelleSi

ahoj, vdaka a promin az teraz som si vsimol tvoj minulorocny koment z 20.09.09, 15:54 na profile moc casto do tejto casti nechodim :))) ako sa mas? jj som z bratislavy inak teraz tu tolko dobreho techna uz ani nie je i ked sem tam sa najde nieco fajn. prajem pekny slnecny den z bratislavy :)
robo
20. Jul. 2010 08:57 Uhr