Zum Inhalt wechseln



- USB-Partner (Interessiert?) -

Statusaktualisierungen aus der Community


Foto

KAraMelleSi → recis

:lol: tak to je dobre :lol: ale mas pravdu skoro svetci tu pisu po nemecky. tak mi povedz az by si sem tam nieco potreboval prelozit do nemciny alebo z nemciny uz sa trocha doruzumiem :D
22. Jul. 2010 21:32 Uhr