Zum Inhalt wechseln



- USB-Partner (Interessiert?) -

Statusaktualisierungen aus der Community


Foto

KAraMelleSi → recis

:hello: stale nad tym rozmyschlam :gruebel: .....ale pocuj, moze to byt, ze si zo slovenska a hovoris po slovensky???? ked tu uz je tvoj novy set z blavy? :lol: tak pekne pozdravujem do mojho byvaleho domova :witte: , skoda, ze ked som este bola na slovensku, som tam taketo techno party nikde nenasla :( . teraz by sa oplatilo zasa naspät prestahovat ;) , len kvoli tej hudbe :banga: :D
20. Sep. 2009 15:54 Uhr