Statusaktualisierungen aus der Community
KAraMelleSi → recis
caukooo ;) , no uz som si myslela, ze sa tu so slovenkami vobec nerozpravas, ale tak ti odpustam :D .momentalne sa mam dobre a si uzivam to super teple pocasie :blink: a nabuduci vikend je love parada, rozmyslam, ze tam zbehnem, je to skoro za rohom, takze by som to mala vyuzit, aj ked to tam bude bohovsky preplnene. tak sa maj a zelam tiez pekny zbytok tyzda ;) :hello:
20. Jul. 2010 22:31 Uhr



Anmelden
Registrieren
Diese Statusaktualisierung hat die maximale Anzahl an Antworten erreicht
