Zum Inhalt wechseln



- USB-Partner (Interessiert?) -

Statusaktualisierungen aus der Community


Foto

KAraMelleSi → recis

caukooo ;) , no uz som si myslela, ze sa tu so slovenkami vobec nerozpravas, ale tak ti odpustam :D .momentalne sa mam dobre a si uzivam to super teple pocasie :blink: a nabuduci vikend je love parada, rozmyslam, ze tam zbehnem, je to skoro za rohom, takze by som to mala vyuzit, aj ked to tam bude bohovsky preplnene. tak sa maj a zelam tiez pekny zbytok tyzda ;) :hello:
20. Jul. 2010 22:31 Uhr