Zum Inhalt wechseln



- USB-Partner (Interessiert?) -

Statusaktualisierungen aus der Community


Foto

niksi → Amok

Am am am am am am Amok :hello:
19. Dez. 2009 09:49 Uhr
Foto

niksi → Cat Divine

...
14. Dez. 2009 12:30 Uhr
Foto

niksi → DL-E

szerelem mindenhol :shy2:
10. Dez. 2009 12:16 Uhr
Foto

niksi → ChristianFerreira

:hello: :P
10. Dez. 2009 12:12 Uhr
Foto

niksi → Stressfaktor

salaaaami :dance:
01. Dez. 2009 12:09 Uhr
Foto

niksi → SweetSour

ááá én meg vettem egy macskát:)) tiszta happy vagyok:D a buzinak a szülinapja itt lesz Budapesten :D hm veleeeem :)) minden okés amúgy veletek baby? :) pusszantalak :knutsch: :love:
24. Nov. 2009 17:23 Uhr
Foto

niksi → SweetSour

tegnap jöttem haza Lengyel maydayről, 20.-án meg megyek csehországba apokalypsára!! most hétvégén meló...meg pihi:P
jó bult akkor neketek babykém!!!!!! januárba meg basti b-day:P velemmm:)))
13. Nov. 2009 11:29 Uhr
Foto

niksi → SweetSour

na mizu babyyyyy :lol: milyen mulatság van? :P
12. Nov. 2009 21:42 Uhr
Foto

niksi → DL-E

crazy :rofl:
31. Okt. 2009 16:46 Uhr
Foto

niksi → SweetSour

nem is pusztulat itthon :D én szeretek itthon lenni:D na az van babykém hogy ma mentem volna ausztriába bastizni, de írtak h elmarad a buli vagy mittudomén:S jó szar mert így csak januárban talizunk:( de akkor nagy banzáj lesz, mert itt tartja a szülinapját Hungaryba:))) veleeeem:P nálad minden okés amúgy?? pusz :love:
31. Okt. 2009 16:09 Uhr
Foto

niksi → DL-E

Szerelem mindenhol, a lábam között is!!! :lol:
31. Okt. 2009 14:47 Uhr
Foto

niksi → dj hammond

na átadtam az üdvözletet mindenkinek aki számít:)) jólegyéé ott a messzi távolban!!!!
31. Okt. 2009 14:46 Uhr
Foto

niksi → dj hammond

ja de már 2004-be regisztráltál:XD hol voltál mostanáig Hamyyy?? :lol:
31. Okt. 2009 10:56 Uhr
Foto

niksi → dj hammond

ááá egy Hammond:) nem is tudtam hogy vagy usbbe:P miújság németbe?fórumról tudtam meg basszus hogy kiköltöztél!remélem minden oké veled:) vigyázz magadra, meg azért néha gyere haza:)sokan sírnak itt miattad hogy elmentél:S puszaa
30. Okt. 2009 20:32 Uhr
Foto

niksi → hogar

aholaa :hello:
27. Okt. 2009 15:47 Uhr