Statusaktualisierungen aus der Community
niksi → SweetSour
ááá én meg vettem egy macskát:)) tiszta happy vagyok:D a buzinak a szülinapja itt lesz Budapesten :D hm veleeeem :)) minden okés amúgy veletek baby? :) pusszantalak :knutsch: :love:
24. Nov. 2009 17:23 Uhr
niksi → SweetSour
tegnap jöttem haza Lengyel maydayről, 20.-án meg megyek csehországba apokalypsára!! most hétvégén meló...meg pihi:P
jó bult akkor neketek babykém!!!!!! januárba meg basti b-day:P velemmm:)))
jó bult akkor neketek babykém!!!!!! januárba meg basti b-day:P velemmm:)))
13. Nov. 2009 11:29 Uhr
niksi → SweetSour
nem is pusztulat itthon :D én szeretek itthon lenni:D na az van babykém hogy ma mentem volna ausztriába bastizni, de írtak h elmarad a buli vagy mittudomén:S jó szar mert így csak januárban talizunk:( de akkor nagy banzáj lesz, mert itt tartja a szülinapját Hungaryba:))) veleeeem:P nálad minden okés amúgy?? pusz :love:
31. Okt. 2009 16:09 Uhr
niksi → dj hammond
na átadtam az üdvözletet mindenkinek aki számít:)) jólegyéé ott a messzi távolban!!!!
31. Okt. 2009 14:46 Uhr
niksi → dj hammond
ja de már 2004-be regisztráltál:XD hol voltál mostanáig Hamyyy?? :lol:
31. Okt. 2009 10:56 Uhr
niksi → dj hammond
ááá egy Hammond:) nem is tudtam hogy vagy usbbe:P miújság németbe?fórumról tudtam meg basszus hogy kiköltöztél!remélem minden oké veled:) vigyázz magadra, meg azért néha gyere haza:)sokan sírnak itt miattad hogy elmentél:S puszaa
30. Okt. 2009 20:32 Uhr



Anmelden
Registrieren
Diese Statusaktualisierung hat die maximale Anzahl an Antworten erreicht
