Zum Inhalt wechseln



- USB-Partner (Interessiert?) -

Statusaktualisierungen aus der Community


Foto

niksi → SweetSour

nem is pusztulat itthon :D én szeretek itthon lenni:D na az van babykém hogy ma mentem volna ausztriába bastizni, de írtak h elmarad a buli vagy mittudomén:S jó szar mert így csak januárban talizunk:( de akkor nagy banzáj lesz, mert itt tartja a szülinapját Hungaryba:))) veleeeem:P nálad minden okés amúgy?? pusz :love:
31. Okt. 2009 16:09 Uhr